Vjen lajmi i papritur për Arbana OsmaninNjë lajm i ri ka ardhur nga Arbana Osmani dhe fansat e saj padyshim që janë shumë të interesuar.Moderatorja e njohur ka bërë me dije se do të rikthehet në ekran, edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë.Në sezonin e ri televiziv moderatorja do të drejtojë  sërish “Dua të të bëj të lumtur”, teksa ka ftuar çdokënd që dëshiron të jetë pjesë e programit të nisë historitë në llogarinë e saj.

“Dua te te bej te lumtur” rikthehet ne ekranin e Topchannelalbania ne Janar. Na dergoni historite tuaja ne adresen [email protected] ose na kontaktoni ne numrin +355 69 708 5355. Natyrisht qe mund te mi dergoni dhe mua ketu ne dm sic beni zakonisht  Love you all”, ka shkruar Arbana.