Vjen në jetë fëmija i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt, regjisori publikon foton e ëmbël dhe tregon emrinArbana Osmani është bërë sot nënë për herë të dytë.Moderatorja dhe partneri i saj Eduart Grishaj mirëpritën në jetë fëmijën ditën e sotme.Lajmi i bë i ditur nga regjisori, i cili publikoi një foto me foshnjën në krah në maternitet.

“Lindi Dielli ☀️”- shkroi Eduart Grishaj krahas fotos, duke lënë të nënkuptohet se “Dielli” është emri që kanë zgjedhur për bebin.

Arbana Osmani ka edhe një djalë, Jonin nga martesa me ish-bashëshortin, ndërsa regjisori u bë baba për herë të parë.