Vllaznia e mbyll me fitoren 2-0 miqesoren me ekipin e Veleçikut te Koplikut

Vllaznia e mbyll me fitoren 2-0 miqesoren me ekipin e Veleçikut te Koplikut. Golat u shenuan nga Wenderson dhe Gurishta.

Kjo ishte nje ndeshje testuese per ekipin shkodran ne pushimin e ketyre diteve, ku tekniku Jonuz e perdori kere sfide per testimin e skuadres.