Xhensila Myrtezai ka pasur komplikacione pas shtatzënisë, çfarë i ndodhi pasi lindi vajzën

Pas shtatzënisë shëndeti i Xhensila Myrtezait nuk është më i njëjti. Teksa i është dedikuar plotësisht rritjes së vajzës së saj të vogël duke u shfaqur gjithmonë e më pak në publik, së fundi në shëndetin e saj është vënë re një detaj.

Ajo ka vendosur syze optike dhe ky problem i erdhi pas lindjes. Edhe pse nuk dihet sesa kohë do ti mbajë Xhensila syzet, por ato i japin një pamje prej mamaje të dedikuar.