Xhensila pozon me bikini dhe shampanjë, harron detajin që i kushtoi shumë

Kur nuk është mbushur ende një vit nga lindja e vajzës së saj, Ajkës, këngëtarja e njohur shumë shpejt ka arritur të rikthehet në format fizike të një vajze të re.

Ajo ka treguar trupin e saj në bikini teksa tregon se është me pushime.

Me një gotë shampanjë në dorë, këngëtarja shfaqet në super formë, teksa pozon me bikini.

Por me sa duket këngëtarja nuk ka marrë mbrojtjen më të mirë ndaj diellit pasi duket se është djegur pak.