Ylli e bukur/ Ç’do të bëjë pas studimeve?! Habit me përgjigjen vajza e Niko PeleshitSiç duket shumë shpejt mund të kemi një vajzë shumë të bukur aktive në skenën politike shqiptare. Aleksia Peleshi, vajza e ish-ministrit të Bujqësisë, Niko Peleshi, ka shprehur planet e saj për të ardhmen.Përmes opsionit pyetje-përgjigje në instagram, një pyetje e ka ardhur nga një ndjekës dhe ajo është përgjigjur:“Shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve dua t’i futem politikës”, është shprehur bukuroshja, duke treguar se i ka idetë e qarta për të ardhmen e afërt.