Zbulohet çfarë lidhje kanë Fifi dhe FatjoniSe fundmi ka terhequr shume vemendje nje dedikim i Fifit nfa Fatjonit te Perupthen. Fifi e etiketonte Fationin por askush nuk e kuptoi cfare  lidhje kishin ata te dy.Fillimisht Fifi postoi një video ku shihej duke kënduar këngën e saj që pritet ta publikojë së shpejti “Maniak”. “Unë e ti maniak”, shkruante këngëtarja duke etiketuar Fationin.Ky postim nxiti fansat ta pyesnin pse e ka etiketuar Fationin. “Sepse është maniak”, iu përgjigj Fifi. “Ti dhe Fationi çfarë jeni se s’po kuptoj?”, e pyet një tjetër. “Mirë është mos me kuptu najherë”, i përgjigjet Fifi.

Megjithatë me këto postime këngëtarja e ka bërë të qartë se Fationi do të jetë protagonist në klipin e saj të rradhës dhe mezi po presim.