Zbulohet ku do jetë Edi Rama më 16 shkurt, ditën kur opozita ka paralajmëruar se do ta…

Opozita ka thirrur protestën e madhe më 16 shkurt. Por Edi Paloka, thotë se atë ditë, kryeministri Rama “ose do te jete jashte ose do te shkoj ne Vlore”. Lideri i PD, Lulzim Basha e ka paralajmëruar Ramën se nëse nuk bën qeveri tranzitore, qytetarët do ta shkulin nga karrigia.

Postimi i plotë:

BAST qe Rama me date 16 shkurt ose do te jete jashte ose do te shkoj ne Vlore.

Keshtu ka vepruar ne gjithe protestat e medha qe ka zhvilluar PD…
Edhe ne Vlore nuk shkon se ndjehet i sigurte prane “elektoratit” te tij, se per ate pune vlonjatet jane te paret qe duan ti vene drune, po se nga Vlora eshte mesuar qe merr helikopterin per ne Rinas e atje i hipen menjehere carterit. Ndoshta per kete ja kthyen dhe nje here provizorisht Air Turkish Albanian…/ShkodraNews