Zbulohet largimi i befasishëm nga Portokallia, do habiteni çfarë ka ndodhur

Nuk dihet sa për ju ëshë habi fakti i panjohur deri më tani që Rozana Radi na paska qenë pjesë e emisionit të humorit Portokalli në Top Channel.

Këtë ajo e ka bërë me dije në Instagram ku i është përgjigjur një pyetjeje a e kishte menduar ndonjëherë veten prezantuese të Portokallisë.

Por ajo thotë se një person pas kuintave i ka prishur dëshirën për të vijuar dhe është larguar. Ja përgjigja e Rozanës:/ShkodraNews