“Zbulohet personi, ja kush e mbrojti Klement Balilin”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një mesazh ku shkruan se kush e mbrojti Klement Balilin.

Duke transmetuar mesazhin e qytetarit dixhital, Berisha shkruan:

“Balili mbrohej me urdher nga lartMbrojtja i kushtonte 15 mije euro ne muaj!Lexoni mesazhin. sb

Prsh DoktorJam oficer policie ne komisariatin e Sarandes.Dua the sqaroj se balili mbrohej me urdher nga lart nga shefi I krimeve te sarandes Gentian Selami I cili eshte mik I ngusht I Ardi Veliut.Tani qe Balili I Redhill on gjerat dhe vendosi vet te dorzohej po gent selami ju lut kelit qe ti bente ndere ardit te famshem te vinte ta merte ai dhe me kete te forconte pozitat.Dua tju beje me dije se mbrojtja kushtonte 15 mij euro ne muaj dhe leket shkonte I merte Genti tek restoranti I kelit me Butrint.”, thuhet në mesazhin e Berishës.