Zbuloi se do martohet, por nuk do ta besoni sa vite kanë bashkë aktorja dhe partneri i saj

Nuk janë të vetmit që e bëjnë këtë gjë.

Edhe  ata, kanë preferuar që lidhjen ta mbajnë të fshehtë dhe të presin momentin e përshtatshëm për ta bërë publike.

Por, e  ftuar në “Xing me Ermalin”, aktorja bukuroshe Jonida Vokshi dha lajmin e bukur se së shpejti do të martohet.

Jonida zbuloi se është në një lidhje me Besnik Krapin, producent i mirënjohur nga Kosova dhe personalitet shumë i njohur në fushën e kinematografisë.

Ndonëse lidhja e tyre u mësua këtë muaj, burime pranë çiftit kanë bërë të ditur ekskluzivisht për “Xing.al” se Jonida dhe Besniku janë të lidhur prej 4 vitesh.