Zemra e dy këngëtareve copë…”Lamtumirë zemra ime…”, ndahet nga jeta nëna dhe motra e dy personazheve të njohura

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema është ndarë nga jeta. Lajmin e kanë dhënë në rrjetet sociale dy këngëtaret.

Xhesika me një postim në Instastory shkruan se sot ajo do përcilet për në banesën e fundit.

Ndërsa Valbona Mema në një postim në Facebook ka publikuar foto me motrën e saj të ndjerë e shkruan: “Lamtumirë motra ime e shtrenjtë, qoftë i lehtë dheu për ty zemra ime”.

87614094_10206817304426850_5157492712965931008_n

 

xhesika mamlamtumira valbona