Zi në familjen e këngëtares shqiptare, humb personi e shtrenjtë. Njoftimi pikëllues që dha

Kengetarja e njohur kosovare Kaltrina Selimi ka dhene nje lajm te trishte per miqte e saj ne rrjetet sociale.

Ajo sot humbi nënën e saj, dhe këtë pikëllim ajo ndau në rrjetet sociale me të gjithë fansat e saj.

Me fjalët më prekëse dhe më pikëlluese, Kaltrina ia dha lamtumirën e fundit nënës së saj, ku ndër të tjera shkroi:

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë”.