Zi në familjen e këngëtares shqiptare, lajmi i dh.imbshëm që ndau me fansat

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, po përjeton momente te dhimbshme pas një tragjedie në familje.

Ajo ka humbur babain e saj dhe lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Kengetarja zbulon se i ati ka ndërruar jetë pas një sëmundjeje.

“Njoftim. Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, janë fjalët e këngëtares.