Zuri vendin e Kejvinës, s’e keni idenë sa vjeç mbush Belinda e “Xing”

Ajo whstw kthyer nw qendwr tw vwmendjes, qw pas daljes nw puntatwn e parw tw emisionit “Xing me Ermalin”.

Belinda Dragoti është bukuroshja brune që zëvendësoi Kejvina Kthellën.

Velina tërhoqi vëmendjen që në daljene saj të parë me format seksi dhe me sjelljen e saj lozonjare.

Mjaft persona e adhurojnë për bukurinë, por shumë pak prej nesh i dinë moshën e saj reale.

Ditën e sotme bukuroshja nga Elbasani feston ditëlindjen, ndërsa në një postim në Instastory ka zbuluar se mbushë 19 vjeç.